Finansowanie branży hotelarskiej

Strona główna » Doradztwo Finansowe » Oferty specjalne » Finansowanie branży hotelarskiej

Jako jedni z nielicznych specjalistów w dziedzinie pozyskiwania finansowania dla hoteli, pensjonatów oraz condo hoteli (aparthoteli) przedstawiamy ofertę kompleksowej usługi dla branży turystycznej.

W ramach usługi przeprowadzimy bezpłatną analizę przedsięwzięcia oraz zapewnimy przygotowanie wszelkiej dokumentacji, w tym biznesplanu w promocyjnej cenie, a także prognoz finansowych, tabel przepływów i innych dokumentów koniecznych do pozyskania finansowania.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt na zakup lub budowę hotelu lub pensjonatu, a także jego remont, przebudowę, rozbudowę czy modernizację. Co istotne, proponujemy również refinansowanie starych kredytów przeznaczonych na powyższe cele. Sprawdź swoją umowę kredytową i podaj nam jej parametry, a szybko ocenimy ile możesz zaoszczędzić na ratach! Możemy również zrefinansować kapitał zamrożony w Twoim hotelu, potrzebny Twojej firmie do rozwoju!

Jeżeli skorzystasz z usługi wykonania biznesplanu otrzymasz od nas 20% zniżki.

 

Jeśli chcesz kupić lub wybudować hotel lub inny obiekt turystyczny:

Przygotuj wstępne dane – informacje o obiekcie, swojej firmie i ewentualnym doświadczeniu w branży, a przede wszystkim informacje o swoim pomyśle na funkcjonowanie obiektu po jego nabyciu lub wybudowaniu.

My na tej podstawie pomożemy Ci ułożyć koncepcję ekonomiczną przedsięwzięcia, przeprowadzimy wstępną analizę opłacalności i skonsultujemy Twoje pomysły z instytucjami finansującymi. Na podstawie wniosków z tych działań będziemy w stanie przygotować ostateczną koncepcję wraz z dokumentami finansowymi i biznesplanem.

Znając planowaną rentowność pomożemy Ci również przeprowadzić negocjacje ze zbywcą – zarówno ceny zakupu, jak i istotnych zapisów umowy przedwstępnej.

Oczywiście to wszystko to tylko wstęp do najważniejszego – pozyskamy dla Ciebie najlepszy kredyt na zakup hotelu lub pensjonatu.

W przypadku budowy condo hotelu pomożemy Ci opracować koncepcję realizacji inwestycji oraz jej sprzedaży. Możemy też wspomóc lub przejąć sprzedaż apartamentów przez naszą spółkę ERATIA Nieruchomości, zajmującą się obrotem nieruchomościami.

 

Masz hotel lub pensjonat, który potrzebuje remontu lub modernizacji?

Omówimy wspólnie koncepcję remontu/modernizacji i „przelejemy ją na papier” w postaci kosztorysu i biznesplanu.

Przeanalizujemy dotychczasowe wyniki finansowe i wskaźniki ekonomiczne i zapewnimy doradztwo biznesowe w tym zakresie.

Przygotujemy niezbędną dokumentację, przeprowadzimy konsultacje i pozyskamy najlepszy kredyt na remont hotelu.

Jeśli Twój obiekt jest zakupiony na kredyt – przy okazji go zrefinansujemy na korzystniejszych warunkach.

 

Masz obiekt turystyczny zakupiony na kredyt?

Sprawdź koniecznie zapisy swojej umowy kredytowej – szczególnie marżę kredytową, okres kredytowania, opłaty dodatkowe. Przekaż nam te informacje, a zrefinansujemy Twój kredyt na hotel na korzystniejszych warunkach.

Nic tak nie poprawia komfortu prowadzenia biznesu, jak zmniejszenie obciążeń finansowych.

Oczywiście będziemy potrzebowali również historycznych danych finansowych, ale nie pozostawimy Cię bez pomocy – przygotujemy wszystkie niezbędne formularze i prognozy.

 

Nie trzymaj zamrożonego w hotelu kapitału!

Prowadzisz hotel, pensjonat, lub inny obiekt turystyczny. Nie masz kredytu. Ale nie masz też wolnych środków na inwestycję w swój biznes?

Mamy rozwiązanie – pozyskamy kredyt refinansujący nakłady na zakup, budowę czy modernizację Twojego obiektu. Uwolniony w ten sposób kapitał możesz przeznaczyć na dalsze usprawnienia swojego biznesu, a także rozwój (na przykład zakup nowego obiektu).

 

Nie jesteśmy gołosłowni

Niektóre sfinansowane przez nas obiekty turystyczne możesz zobaczyć w naszej galerii sfinansowanych nieruchomości, a łączna kwota pozyskanych przez nas dla branży turystycznej kredytów to kilkadziesiąt milionów złotych.

 

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś. Wykorzystaj swoją szansę na rozwój.

Ważne! Nsza strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Akceptuję, zamknij komunikat »