Pożyczka hipoteczna dla firm MŚP

Strona główna » Doradztwo Finansowe » Kredyty dla firm » Pożyczka hipoteczna dla firm MŚP

Zastanawiasz się skąd pozyskać środki finansowe na długi okres kredytowania jednocześnie nie dokonując spłat tak wysokich odsetek jak w przypadku kredytu obrotowego?

Jeżeli posiadasz nieruchomość to odpowiedź jest prosta: warto skorzystać z pożyczki hipotecznej dla firm MŚP. Taki produkt umożliwia zaspokojenie Twoich potrzeb na bardzo korzystnych warunkach w porównaniu do tradycyjnych kredytów obrotowych, gotówkowych czy pożyczek pod zastaw. Olbrzymim atutem jest długi okres kredytowania co zmniejsza wysokość miesięcznej raty kredytowej i pozwala Ci na uzyskanie wyższej kwoty kredytu, gdyż zwiększa się Twoja zdolność kredytowa.

Bardzo ważnym atutem pożyczki hipotecznej dla firm MŚP jest to, iż przeznaczona jest ona na cel dowolny, w przypadku niektórych banków należy wskazać cel o ile jest to duże zobowiązanie dla firmy. Zabezpieczona jest ona w postaci hipoteki wpisanej na Twojej nieruchomości komercyjnej lub mieszkalnej lub na nieruchomości należącej do osoby trzeciej.

 

Podstawowe parametry produktu:

  • cel kredytu: cele dowolne związane z bieżącą działalnością gospodarczą,
  • waluta kredytu: zależna od waluty dominujących przychodów,
  • maksymalne LTV: standardowo pożyczka udzielana jest do 60% - 80% wartości nieruchomości,
  • okres kredytowania: maksymalnie 15 - 20 lat,
  • atrakcyjne oprocentowanie negocjowane indywidualnie z bankiem,
  • minimalna kwota: 100 000 PLN,
  • zabezpieczenie na nieruchomościach komercyjnych, przemysłowych, mieszkalnych oraz działkach niezabudowanych.

 

Co proponujemy?

Pamiętaj, że nie jesteśmy doradcą bankowym związanym z jednym bankiem i nie zaproponujemy Ci oferty tylko jednej instytucji finansowej, ale jako niezależni specjaliści wybierzemy najatrakcyjniejsze propozycje oferowane na rynku pożyczek hipotecznych i specjalnie je dla Ciebie porównamy biorąc pod uwagę Twoje potrzeby i możliwości.
Nasz doradca wyjaśni dlaczego i kiedy warto zaciągnąć pożyczkę w ratach malejących a kiedy w ratach równych, określi optymalny okres spłaty kredytu oraz szczegółowo wytłumaczy prawne zabezpieczenia kredytu.

 

Nabywcy produktu:

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki osobowe, firmy z segmentu SPH (spółki jawne, spółki z o.o., spółki komandytowe, spółki akcyjne), legitymujące się co najmniej 12 miesięcznym okresem prowadzonej działalności gospodarczej. Legitymujące się dobrą historią kredytową i nie posiadające zaległości w ZUS i US.

 

Ważne! Nsza strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności.

Akceptuję, zamknij komunikat »